Zapraszamy do galerii Technikum Lotnicze


technikum lotnicze galeria

INFORMACJE


 
Technikum Lotnicze
Zawód z przyszłością
Technikum Lotnicze
Zawód z przyszłością

Aktualności

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom, wychowawcom oraz pracownikom oświaty składamy najlepsze życzenia oraz podziękowania za wysiłek wkładany w proces nauczania i wychowania.

 

"O SZKOLE POWIEDZIANO JUŻ TAK WIELE..."

"O SZKOLE POWIEDZIANO JUŻ TAK WIELE...".
Dziś świętowaliśmy w naszej szkole, przypadający 14 października, Dzień Edukacji Narodowej. Jest to nasze wspólne święto. Dzień, w którym w sposób szczególny doceniamy całokształt prac związanych z organizacją szkolnictwa od roku 1773 , w którym to powołano Komisję Edukacji Narodowej.  

 

Czytaj więcej...

"LOTAMS 360"👏💪👍

Dziś w mediach społecznościowych pojawił się premierowy, pierwszy odcinek autorskiego programu edukacyjnego NASZEJ PATRONACKIEJ FIRMY pt.: "LOTAMS 360". W każdym odcinku mechanik obsługi liniowej Damian Śmigielski porusza zagadnienia techniczne, ściśle związane z obsługą techniczną samolotów. Ze względu na zrealizowanie programu w technologii 360 stopni - odbiorca na telefonie, tablecie czy komputerze może zobaczyć z bliska wiele miejsc, które na co dzień są niedostępne. Zachęcam do śledzenia programu i udostępniania jako materiał dydaktyczny. Na pewno filmy będą wykorzystywane jako ciekawe, praktyczne uzupełnienie lekcji z przedmiotów zawodowych w naszych klasach o profilu lotniczym. Pierwszy odcinek dotyczy baterii. Premiera kolejnych odcinków w każdą środę.🔩⚙️✈️🚁

Link do pierwszego odcinka: https://www.youtube.com/watch?v=1rMDhFdFcmU

81. ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ

1 września delegacja naszej szkoły uczestniczyła w uroczystych obchodach 81. rocznicy wybuchu II wojny światowej na cmentarzu komunalnym w Ciechanowie. 

Czytaj więcej...

ROZPOCZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY!

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

1 WRZEŚNIA O GODZ. 9.00 ZAPRASZAMY NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO . OBOWIĄZUJĄ ZASADY REŻIMU SANITARNEGO! 

 

 

 

 

KOMUNIKAT

Egzamin maturalny poprawkowy odbędzie się 8 września 2020 roku o godz. 14.00 w siedzibie szkoły. Uczniowie zgłoszeni do poprawki zobowiązani są stawić się o godz. 13.30 z zachowaniem procedur jak na egzaminie w terminie głównym.

UCZNIOWSKIE STAŻE ZAWODOWE!

Dzięki środkom z UE, już w lipcu pierwsza grupa naszych uczniów, kształcących się w zawodzie technik informatyk, rozpoczęła płatne staże zawodowe w kilku ciechanowskich firmach informatycznych.

 

 

 

Zapisz się do klasy informatycznej z E-sportem

Lubisz grać w CS:GO, LoL’a ? Zapisz się do klasy informatycznej z E-sportem !

 

 

 

ROZPOCZĘLIŚMY REKRUTACJĘ DO SZKÓŁ!!!

ROZPOCZĘLIŚMY REKRUTACJĘ DO SZKÓŁ!!!
PAMIĘTAJCIE! REKRUTACJA DO LICEUM LUB TECHNIKUM TYLKO PRZEZ FORMULARZ ELEKTRONICZNY Z NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ, OSOBIŚCIE LUB LISTOWNIE.
ZAPRASZAMY!