INFORMACJE


 

Aktualności

Wizyta pszczelarza.

 5 czerwca odwiedził nas pszczelarz, Pan inż. Bogusław Kurowski, prywatnie "osobisty tata" naszego ucznia Oskara, a zawodowo również opiekun uczelnianej pasieki w ramach Wydziału Inżynierii i Ekonomii Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Ciechanowie. Spotkanie było interesującym wydarzeniem i okazją do zapoznania z całym wyposażeniem oraz pracą pszczelarza w pasiece.
Dziękujemy serdecznie za wizytę.🐝 

Czytaj więcej...

Wycieczka do Gołotczyzny.

 
30 maja wybraliśmy się na wycieczkę do pobliskiej Gołotczyzny, która była okazją nie tylko do zwiedzania, ale przede wszystkim wspólnego spędzenia czasu z okazji Dnia Dziecka. 
 
 
 

Czytaj więcej...

"W średniowiecznej mennicy" .

 
W środę, 22 maja , uczniowie uczestniczyli w Zamku Książąt Mazowieckich w warsztatach, których ideą było zapoznanie z historią mennictwa na ziemiach polskich, ze szczególnym uwzględnieniem monet mazowieckich. Młodzież mogła zobaczyć, jak przebiega proces wytwarzania monety oraz dowiedzieć się, jakich narzędzi używano do jej produkcji.
 
 
 
 

Czytaj więcej...

Obchody Światowego Dnia PCK.

 
14 maja nasi uczniowie, członkowie SK PCK i Grupy SIM PCK, świętowali Światowy Dzień Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca oraz Tydzień PCK w siedzibie Oddziału Rejonowego PCK w Ciechanowie. #liceumzdz #technikumzdz 
 
 
 
 

Czytaj więcej...

Wiwat Maj, Trzeci Maj!

 
W poniedziałek, 29 kwietni, uroczyście obchodziliśmy 233. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
 
 
 
 
 

Czytaj więcej...

Pożegnanie Absolwentów.

 
Pożegnanie Absolwentów.
Drodzy Absolwenci!
Gratulujemy Wam ukończenia szkoły,
życzymy sukcesów na egzaminach maturalnych
oraz odnalezienia własnej drogi,
realizacji życiowych planów
i szczęścia w życiu osobistym.
Spełniajcie swoje marzenia!

Czytaj więcej...

Wycieczka do Warszawy.

 
 12 kwietnia uczniowie liceum i technikum wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Warszawy.  W programie m.in.:  spektakl "Skąpiec " w teatrze Scena Relax oraz  zwiedzanie Muzeum im. Bolesława Biegasa.

Czytaj więcej...

Dzień Otwarty 24.04.2024

bez nazwy

Otwórz serce dla Antosia.

 
 W piątek, 15 marca , my również licytowaliśmy dla Antosia w Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie.

Czytaj więcej...

DZIEŃ LICZBY PI.

 
 14 marca, już po raz kolejny, świętowaliśmy Dzień liczby PI. To dobra okazja, żeby przekonać uczniów, że matematyka nie jest taka trudna i można jej uczyć na wiele sposobów. U nas jednym z nich był
" matematyczny escaperoom".

Czytaj więcej...