INFORMACJE


 

Aktualności

4 WRZEŚNIA O GODZ. 9.OO ZAPRASZAMY NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW technikum 2023!

28 kwietnia pożegnaliśmy Absolwentów technikum 2023. Uroczystość pożegnania to niezwykle wzruszający moment i ważna chwila w życiu każdej szkoły. Koleżanki i koledzy z młodszych klas, przygotowali krótkie wystąpienie słowno-muzyczne, a Pani Dyrektor pogratulowała uczniom osiągniętych wyników w nauce oraz przekazała życzenia powodzenia podczas egzaminów maturalnych

Czytaj więcej...

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

 

 

 

Uroczystość z okazji 232. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Czytaj więcej...

ETAP REJONOWY 30. OLIMPIADY O ZDROWIU.

 

 

Serdeczne gratulacje dla Zuzi za zajęcie III miejsca w etapie rejonowym 30. Olimpiady o zdrowiu, organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż oraz BIEDRONKĘ.

Czytaj więcej...

ZBLIŻA SIĘ DZIEŃ ZIEMI - co możemy zrobić z tej okazji?

 

 

My już zrobiliśmy! 22 kwietnia setki milionów ludzi na całym świecie będzie świętować Dzień Ziemi, a my już w piątek, wspólnie z uczniami, posprzątaliśmy teren wokół szkoły. Niestety worków z odpadami było dużo.☹️

Czytaj więcej...

TARGI EDUKACJI I PRACY W CIECHANOWIE.

 

 

20 kwietnia uczestniczyliśmy w Targach Edukacji i Pracy w Ciechanowie pod honorowym patronatem Starosty Ciechanowskiego, podczas, których prezentowaliśmy ofertę edukacyjną naszych szkół.

Czytaj więcej...

"PODEBATUJMY...".

 

 

W piątek, 14 kwietnia, debatowaliśmy z Zespołem Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ciechanowie na temat używania telefonów komórkowych w szkole. Debata była kolejnym etapem projektu społecznego pn. "Podebatujmy", którego organizatorem jest Powiat Ciechanowski . Dziękujemy naszym koleżankom i kolegom za wspaniałe reprezentowanie szkoły.

Czytaj więcej...

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych!!!

 

Drodzy ósmoklasiści! Szanowni Rodzice! Od 15 maja rozpoczyna się rekrutacja do szkół ponadpodstawowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych szkół.
Wszelkie informacje, terminy, zasady rekrutacji i aktualna oferta edukacyjna na rok 2023/2024 dostępna jest pod adresem: www.zdzciechanow.pl
Rekrutacja do szkół dla młodzieży na rok szkolny 2023/2024 odbywa się przy użyciu elektronicznego systemu wspomagania rekrutacji.
➢ Rejestracja (zakładanie kont) w systemie elektronicznej rekrutacji przez kandydatów do szkół ponadpodstawowych odbywa się samodzielnie lub w macierzystej szkole od dnia 15 maja 2023 roku od godz. 08.00 do dnia 19 czerwca 2023 roku do godz. 15.00.
Kandydat wybiera maksymalnie trzy szkoły oraz układa listę wybranych oddziałów w kolejności: od najbardziej do najmniej preferowanego (dowolna liczba oddziałów).
➢ Kandydat, który ubiega się o przyjęcie do technikum, po przyjęciu do wybranej przez siebie szkoły, musi dostarczyć zaświadczenie od lekarza medycyny pracy o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kształcenia w danym zawodzie (skierowanie otrzymuje ze szkoły).
➢ W systemie elektronicznym znajduje się szczegółowa oferta szkół, w której przedstawiono:
- liczbę oraz rodzaj nowo tworzonych oddziałów w poszczególnych szkołach,
- ewentualne wymagania dotyczące minimalnej oraz maksymalnej ilości punktów,
decydujących o zakwalifikowaniu się do danego oddziału,
- ilość miejsc w danym oddziale,
- informację o charakterystyce danego oddziału, przedmiotach nauczanych programem rozszerzonym, itp.
Szczegółowe kryteria przyjmowania kandydatów do klas pierwszych:
• świadectwo ukończenia szkoły podstawowej,
• zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kształcenia w określonym zawodzie (dotyczy kandydatów ubiegających się o przyjęcie do szkoły prowadzącej kształcenie zawodowe),
• wyniki z egzaminu ósmoklasisty,
• wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej oceny z języka polskiego i matematyki oraz dwóch wybranych obowiązkowych zajęć edukacyjnych,
• świadectwo ukończenia szkoły podstawowej z wyróżnieniem,
• szczególne osiągnięcia wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej,
• tytuł laureata lub finalisty ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej oraz konkursu przedmiotowego o zasięgu wojewódzkim lub ponad wojewódzkim (kandydaci
przyjmowani w pierwszej kolejności).

 

 

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE!

 

22 KWIETNIA 2023 R. (sobota) W GODZ. 10.00-12.00 ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE!
W programie m.in:
spotkanie z Dyrekcją, nauczycielami i uczniami Liceum oraz Technikum,
przedstawienie zasad rekrutacji,
zwiedzanie szkoły.
Zapraszamy Rodziców i Kandydatów ! Przyjdź i zaproś przyjaciół. Do zobaczenia !
http://www.zdzciechanow.pl
Tel. 23 672 46 64

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

30. OLIMPIADA PCK I BIEDRONKA.

 

12 kwietnia podsumowaliśmy szkolny etap 30. OLIMPIADY PCK I BIEDRONKA, promującej zdrowy styl życia i ekologię. Laureatom wręczyliśmy dyplomy i nagrody.

Czytaj więcej...